Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 05:34 Bu haber 913 kez okundu
 
DENİZLİSPOR İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTULAR
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Vali Hasan Karahan Denizlispor ile Akşam Yemeğinde Buluştu
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
DENİZLİSPOR İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan ve Sayın Valimiz Hasan Karahan tesislerimizde düzenlenen akşam yemeğinde yöneticilerimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile bir araya geldi. 

Bu akşam Haluk Ulusoy Tesisleri’mizde düzenlenen yemeğe Sayın Valimiz Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Ahmet İbanoğlu, Başkanımız Ali Çetin, yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Başkanımız Ali Çetin, “Artık verdiğimiz sözler yerini bulacak. Bundan sonra verdiğimiz sözleri tutmak için elimizden geleni yapacağız. Her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a ve Sayın Valimiz Hasan Karahan’a çok teşekkür ediyoruz. Boluspor maçı için primlerimizi bir daha gözden geçireceğiz. İnşallah o sene bu sene olacak ve hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

Takımımızla bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, “Denizlispor, Denizli’nin en büyük markasıdır. Geçmişte çok büyük başarılar yakalayan ve UEFA Kupası’nda çeyrek final oynamış önemli bir takımdır. Artık Spor Toto 1. Lig’de çok uzun kaldık. Sizler terinizin son damlasına kadar savaşarak bu takımı layık olduğu yere çıkaracaksınız. Eğer siz yeteneklerinizi ve tüm gücünüzü ortaya koyarsanız o sene bu sene olacaktır. Sizlerin emeğiyle Denizlispor’u süper ligde göreceğiz. Bizler gayretimizi göstereceğiz, hem seyirci hem protokol olarak elimizden geleni yapacağız. Lig uzun bir maraton, Boluspor maçı önemli bir maç ancak bu uzun maratonda gayret ve birlikteliğimizi devam ettirdiğimiz sürece bizi hedefimizden saptıracak Allah’tan başka hiçbir güç yoktur. İnşallah yarınlarımız bugünümüzden daha güzel olacak” dedi.

Şehrin takıma inancının tam olduğunun altını çizen Sayın Valimiz Hasan Karahan ise, “Denizlispor Denizli’nin en büyük gerçeğidir. Bir üst ligde olması gerekir. Zamanında önemli başarılar yakalandı. Sizlerde o başarıları yakalayabilecek yetenekleri olan arkadaşlarımızsınız. İyi bir uyum yakaladık şehrimizde A’dan Z’ye, büyükten küçüğe, 7’den 70’e herkes bu takımı artık sahiplendi. Denizlispor’da güven problemi kalmadı, yönetimimizin heyecanı ve sizlerin başarıları bizleri umutlandırdı. Bizlerde siyasetçi, işadamı, vatandaş olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DENİZLİSPOR, İLE, AKŞAM, YEMEĞİNDE, BULUŞTULAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı