Haber Detayı
07 Nisan 2019 - Pazar 20:41 Bu haber 4269 kez okundu
 
DEVECİOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ
Denizli ili Honaz ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Turgut Devecioğlu, 31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk açıklamasını yaptı.
SİYASET Haberi
DEVECİOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Denizli ili Honaz ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Turgut Devecioğlu, 31 Mart Yerel seçimlerinin ardından ilk açıklamasını yaptı. Devecioğlu, açıklamasında şu sözleri ifade etti: 
 
Değerli Kardeşlerim;
31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimi sonrası ilk defa sizlere açıklama yapıyorum. Gerekçesi ise seçime dair tarafımıza ulaşan usulsüzlüklerin tespiti ve buna ilişkin hukuki süreçlerin sağduyulu bir şekilde işletilmesiydi.
 
Bulanık suda balık avlamak isteyenlerin aksine milletimizin iradesinin tam ve doğru olarak tecelli etmesi adına sükûnetimizi koruduk. Bundan sonrada aynı şekilde sağduyulu davranmaya devam edeceğiz. İlçe ve İl Seçim Kurulu’nun kararlarında olduğu gibi Yüksek Seçim Kurulu tarafından verilecek olan her türlü karara da saygımız sonsuzdur. 
 
Bizim tek sevdamızın Honaz olduğunu; 15 yıl boyunca ilçemize yaptığımız hizmet ve icraatlarımız ile nakış nakış dokuyarak ortaya koyduk...
 
Bugüne kadar şahsıma ve partimize teveccüh gösterip, Cumhur İttifakı’na oy veren ya da vermeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 
Bizim Honaz sevdamız ve Honaz’a hizmet aşkımız ömrümüz vefa ettikçe sürecek…
 
Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.
 
Turgut DEVECİOĞLU 
Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DEVECİOĞLU'NDAN, İLK, AÇIKLAMA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı