Haber Detayı
03 Kasım 2018 - Cumartesi 17:42 Bu haber 1150 kez okundu
 
EGE BÖLGESİ TANITIM VE MEDYA BAŞKANLARI TOPLANTISI
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı Ege Bölgesi Tanıtım ve Medya Başkanları Toplantısı şehrimizde düzenlendi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
EGE BÖLGESİ TANITIM VE MEDYA BAŞKANLARI TOPLANTISI

Ege Bölge Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal 'ın teşrifleri, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, İl Tanıtım ve Medya Başkanı Cevdet Çiftci, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ile ana kademe, kadın ve gençlik kolları tanıtım ve medya başkanlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Denizli'nin Pamukkale ilçesi Karahayıt Mahallesi'nde bir otelde düzenlenen Tanıtım Medya Başkanlığı Ege Bölge Toplantısı'nda konuşma yaptı.
Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, seçilmeden, milletin desteğini almadan koltukları işgal edenlerin bugün koltuklarını kaybetmekten rahatsız olduğunu belirterek, "Niye bu kadar feryat ediyorlar, niye 'tek adam' diye bağırıyorlar. Rahatsızlıkları aslında tek adamla ilgili değil. Rahatsızlıkları millet iradesi üzerindeki eski iktidarlarını kaybetmiş olmalarından." dedi.
Ünal, sadece seçim döneminde bir kampanya gerekçesiyle milletin önüne gitmediklerini, sürekli halkın içinde olduklarını söyledi. Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan siyasetinin temel ilkesinin "milletle iç içe ve gönül gönüle" olduğuna işaret etti.
Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı görevinde adeta bir yerel yönetim devrimi gerçekleştirdiğini, bunun yerel seçime hazırlanan tüm adaylarca tekrar incelenmesi gereken bir husus olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu:
"Hizmet belediyeciliği olduğu için yukarıdan bakan değil, hizmetkar olan bir belediyeciliktir. Temelinde tevazu, samimiyet, gayret vardır. İnsanların huzurlu ve mutlu olması için bütün kaynak ve imkanların seferber edilmesi vardır. Bizim yerel yönetim anlayışımızın temelinde seçime giderken 1994'te başlayan bu yeni perspektif var."
Artık tek direksiyonu olan, sadece milletin seçtiği ve millet iradesiyle hareket eden yeni bir sistem kurulduğunu kaydeden Ünal, yeni sisteme yönelik "tek adam" eleştirilerine dikkat çekti.
Ünal, devamla şunları söyledi:
"Niye bu kadar rahatsızlar, niye bu kadar feryat ediyorlar, niye 'tek adam' diye bağırıyorlar. Rahatsızlıkları millet iradesi üzerindeki eski iktidarlarını kaybetmiş olmalarından. Seçilmeden, sandıktan çıkmadan ve millet iradesi tarafından onaylanmadan oturdukları o koltuğu kaybettiler. Devlet üzerindeki tasarruflarını kaybettiler. O yüzden bu kadar rahatsızlar. Biz sürekli millet vurgusu yapıyoruz. Çünkü biz bu mücadelede bu kadar hizmeti üretirken sistemin gücüyle bugüne gelmedik. Siyasetin gücüyle geldik. Yani o araba her arızalandığında biz milleti yardıma çağırdık" diyerek sözlerini tamamladı.
Mahir Ünal’ın konuşması’nın ardından Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Markar Eseyan katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından Gençlik ve Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanları söz aldılar. 
Proğramın öğleden sonraki bölümünde ise sırayla Parti Basın Koordinatörü Gökşin Deniz Ocak’ın Medya Yönetimi Sunumu, Parti Sosyal Medya Koordinatörü ve Türkiye Bülteni Dergisi Yazı İşleri Müdürü Ömer Arvas’ın Sosyal Medya Sunumu ve Genel Merkez Tanıtım ve Medya Birimi / Uzman Deniz Demir’in  Siyasal Metin ve İçerik Hazırlama Sunumu ve ardından Soru-Cevap kısmı ile devam etti. 
Türkiye’de internet ve sosyal medya kullanımının her geçen gün arttığını söyleyen AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; Sosyal medyanın sunduğu kitlelere ulaşma ve kitleleri harekete geçirme imkânı sebebiyle seçimlerde sosyal medya partiler tarafından oldukça aktif ve sistemli olarak kullanılmaya başlandı. Bugün geldiğimiz noktada ise sosyal medya seçimlerde önemli belirleyicilerden birisi haline dönüştü” dedi.
Bugün ki toplantı da açıklandığı üzere Denizli Sosyal Medya İl Hesabı’nın seçim sürecinde en çok katkı sağlayan hesap olarak birinci il olduğunu da vurgulayan Başkan Filiz proğramın sonunda günün anısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal 'a camdan yapılmış bir Denizli Horoz’u hediye etti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: EGE, BÖLGESİ, TANITIM, VE, MEDYA, BAŞKANLARI, TOPLANTISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı