Haber Detayı
09 Kasım 2019 - Cumartesi 07:16 Bu haber 2293 kez okundu
 
EMANETİNİN BEKÇİSİYİZ!
AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin kutsal bir emanet olduğunu belirterek, “Bu emaneti korumak ve işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
EMANETİNİN BEKÇİSİYİZ!

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete uğurlanışının 81. Yıldönümünde yayınladığı mesajla andı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ulaştırılması için durup dinlenmeden çalışmak gerektiğine işaret eden AK Partili Gökbel, “Biz Atatürk’ün emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne bu bilinç ve şuurla sahip çıkmaya gayret ediyoruz. Bu kutsal emanete yönelen her türlü iç ve dış her tehdide karşı uyanık olmaya mecburuz. Hem asker, hem de devlet adamı kimliği ile Türk Milleti’nin her zaman düşmanları olduğunu ve olacağını vurgulayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği hedefler doğrultusunda hem askeri, hem de ekonomik anlamda güçlü bir Türkiye ideali için çalışıyoruz. Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nde yer alan veciz ifadesinde de belirttiği gibi; birinci vazifemizin Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmek olduğunun bilincindeyiz. Bunun için muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda mevcut olduğunu da asla unutmuyor, bu umut ve cesaretle çalışıyoruz. Bu duygularla Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle yad ediyorum” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: EMANETİNİN, BEKÇİSİYİZ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı