Haber Detayı
27 Aralık 2018 - Perşembe 12:25 Bu haber 1222 kez okundu
 
ENGELSİZ YAŞAM AKADEMİSİ’NDE SİNEMA ETKİNLİĞİ
Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı engelli bireyler için bölgenin ilk ve tek sosyal tesisi niteliği taşıyan Engelsiz Yaşam Akademisi’ndeki kursiyerler sinema keyfi yaşadı.
KÜLTÜR SANAT Haberi
ENGELSİZ YAŞAM AKADEMİSİ’NDE SİNEMA ETKİNLİĞİ

Merkezefendi Belediyesi tarafından Gümüşçay Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve hizmete sunulan Engelsiz Yaşam Akademisi’nde birbirinden farklı etkinlikler devam ediyor. Bu çerçevede Engelsiz Yaşam Akademisi’ndeki kursiyerler sinema keyfi yaşadı. İlk hafta ‘Ters Yüz’ filmini izleyen kursiyerler için düzenli olarak sinema günleri düzenleneceği bildirildi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Engelli bireylerimiz için ilçemize kazandırmış olduğumuz Engelsiz Yaşam Akademimizde kursiyerlerimiz, hem mesleki atölyelerde eğitim görüyor hem arkadaş ediniyor hem de sosyal aktiviteler gerçekleştiriyor. Kendilerini daha iyi nasıl hissedeceklerse ona göre adımlar atıyoruz, çalışmalar yapıyoruz. Bugün de onlara sinema keyfi yaşattık. Onların bundan keyif aldığını görmek bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ENGELSİZ, YAŞAM, AKADEMİSİ’NDE, SİNEMA, ETKİNLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı