Haber Detayı
07 Ocak 2022 - Cuma 13:21 Bu haber 514 kez okundu
 
FERHAT ÇAVUŞ EMEKLİ OLDU
Köy Hizmetleri ,YSE, Denizli İl Özel İdare ve Çeşitli Kurumlarda En son Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığında Yıllarca çalışan ve Çameli İlçesinde görev yapan ilçe halkı tarafından sevilen personellerinden Arazi Ekibinden Ferhat Önür emekli oldu.
İLÇE HABERLERİ Haberi
FERHAT ÇAVUŞ EMEKLİ OLDU

1987 yılında Denizli İl Özel İdaresinde arazi formeni,Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Amirliğinde Çameli Ekip amiri olarak iş hayatına devam eden Önür aktif çalışma hayatına son noktayı koydu.
34 yıl boyunca Çameli’nin tüm Mahallelerinde çeşitli kademelerde mesai mevhumu gözetmeksizin hizmet eden ve kurum arkadaşları tarafından ‘Ferhat Çavuş , olarak tanınan Başta muhtarlar olmak üzere kırsal kesimde herkesin derdine ortak olarak, pratik çözümler üretmesiyle biliniyordu.
ÖNÜR “BURASI İŞİMİZ DEĞİL EVİMİZDİ”
İlçe Halkı Tarafından çok sevilen Ferhat Önür’ün emeklilik kararı alması sevenlerini hem sevindir di hem üzdü ; “Burası bizim iş yerimiz değil evimizdi, ama her şeyin bir sonu var. Bundan sonra yine iş yerimiz, arkadaşlarımız hep gönlümde yaşayacak, emekli oldum, yine tüm arkadaşlarıma bir telefon kadar uzağım, ne zaman ihtiyaç duyulursa ben hazırım dedi.
Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: FERHAT, ÇAVUŞ, EMEKLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı