Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 16:00 Bu haber 2446 kez okundu
 
GEKA, 116. Yönetim Kurulu Toplantısı Denizli’de Gerçekleştirildi
Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 116’ncı Yönetim Kurulu Toplantısı, Ajansın gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendirmek ve bölge kalkınmasına ivme kazandıracak önümüzdeki dönem çalışmalarını görüşmek üzere bugün Denizli’de gerçekleştirildi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
GEKA, 116. Yönetim Kurulu Toplantısı Denizli’de Gerçekleştirildi

GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Valimiz Hasan Karahan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Muğla Valisi Esengül Civelek, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ile Ajans Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan katıldı.

 

Toplantıda; Ajansın yılın başından itibaren gerçekleştirdiği faaliyetler gözden geçirilirken önümüzdeki dönem bölge kalkınmasına ivme kazandıracak çalışmalar da görüşüldü. Ayrıca Ajansın başvuru süreci devam etmekte olan 2019 Yılı Güçlü Sanayi ve Temiz Üretim Mali Destek Programları kapsamında yapılan faaliyetler değerlendirildi. Toplantıda kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların kurumsal kapasitelerini artırmalarına yönelik ihtiyaç duydukları eğitim ve danışmanlık hizmetlerini almaları amacıyla gerçekleştirilen teknik destek programının ve Bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak projelerin fizibilite çalışmalarının desteklenmesinin amaçlandığı fizibilite desteği programının da 2019 yılı program içerikleri değerlendirerek onaylandı.

 

Valimiz Hasan Karahan ilgili programların önümüzdeki günlerde kamuoyuna ilan edileceğini belirtti.

 

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: GEKA,, 116., Yönetim, Kurulu, Toplantısı, Denizli’de, Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı