Haber Detayı
26 Temmuz 2021 - Pazartesi 09:02 Bu haber 668 kez okundu
 
Genco Erkal, Denizlililerle Şahdamarım’ı buluşturuyor
Çiçeği burnunda tiyatro oyunu “Şahdamarım” Denizlili tiyatroseverlerle buluşacak. Usta tiyatrocu Genco Erkal’ın Ahmed Arif'in şiir, söyleşi ve mektuplarından yola çıkarak uyarladığı, yönettiği ve rol aldığı yeni müzikli gösterisi "Şahdamarım", 28 Temmuz Çarşamba akşamı Denizli Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenecek.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Genco Erkal, Denizlililerle Şahdamarım’ı buluşturuyor

Dostlar Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu ve Ahmed Arif'in ölümünün 30. yılı anısına bir armağan olarak hazırlanan oyun “Şahdamarım” Denizlili tiyatroseverlerle buluşacak.

Tek bir şiir kitabıyla edebiyatın zirvesini tutmuş, halk kitlelerince en sevilen yazarların başında gelen büyük ozan Ahmed Arif'in şiir, söyleşi ve mektuplarından yola çıkarak uyarlanan “Şahdamarım" tiyatro oyununda Genco Erkal rol alacak.

TİYATRONUN GÖSTERİM TARİHİ
Tek perdeden oluşan Şahdamarım tiyatro oyunu 28 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’de Denizli Açıkhava Tiyatrosu’nda tiyatroseverlerle buluşacak.

BİLETİN TEMİN EDİLECEK ADRESLERİ
Zeytindalı Yapım’ın organizasyonluğunda gerçekleşecek olan tiyatro oyununa gitmek isteyenlerin biletlerini Analog Plak, Baykuş Cafe, Çakır GSM veya La Riva Cafe’den temin edebileceği belirtilirken iletişim için 0532 263 82 87 numaralı telefona ulaşabilecekleri ifade edildi. Online bilet almak isteyenler için ise www.biletix.com sayfası adresi verildi.

Kapıda da bilet satışlarının devam edeceği tiyatro etkinliğinde misafirlerin ateş ölçümü yapılacak ve HES Kodları kontrol edilecek. Etkinlik alanında maske takma zorunluluğu bulunuyor.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Genco, Erkal,, Denizlililerle, Şahdamarım’ı, buluşturuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı