Haber Detayı
15 Ağustos 2018 - Çarşamba 06:18 Bu haber 2918 kez okundu
 
GRUP BAŞKANVEKİLİ BAŞKANDAN KIZ İSTEDİ
Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli Milletvekili Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, Koruma Müdürü Mustafa Çetin için Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven’den Bayram Demirhan’ın kızı olan Büşra Demirhan’ı istedi.
VIDEO GALERİ Haberi
GRUP BAŞKANVEKİLİ BAŞKANDAN KIZ İSTEDİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli Milletvekili Grup Başkan Vekili Cahit Özkan’ın Koruma Müdürlüğünü yapan Mustafa Çetin ile Çivril Belediyesi’nde kum eleme tesisleri sorumlu müdürü olarak da çalışan Bayram Demirhan’ın kızı Büşra Demirhan sözlendi. 
Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven’in de katılımı ile yapılan aile arasındaki söz merasiminde neşeli anlar yaşandı.
Çivril Belediye Başkanı Dr.Gürcan Güven'in annesi Kadriye Hanım hüzünlenip duygulu anlar yaşadı.
 
CAHİT ÖZKAN YÜZÜKLERİ TAKTI
 
Çivril Belediyesi’nde sözleşmeli personel olarak çalışan Büşra Demirhan ile Mustafa Çetin’in söz merasimi öncesinde Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli Milletvekili Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, Büşra Demirhan’ı Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven’den istemesi sevinci daha da katladı.Gürcan Güven'in annesi Kadriye hanım çocukluğunu bildiği Büşra'nın söz merasiminde hüzünlenip duygulu anlar yaşandı.
 Yüzükleri takan ve çifti tebrik eden AK Parti Denizli Milletvekili Grup Başkan Vekili Özkan, mutluluklarının daim olmasını dileyerek ailelere de “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.
Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: GRUP, BAŞKANVEKİLİ, BAŞKANDAN, KIZ, İSTEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı