Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 13:21 Bu haber 1652 kez okundu
 
GÜÇLÜ YÖNETİM OLUŞTURULACAK
Denizli'nin Çameli ilçesi Kalınkoz Mahallesi'nde gerçekleştirilen toplantıda Kalınkozspor'un gelecek sezona daha güçlü girme adına atılacak olan adımlar ve yeni yönetim kurulunun oluşması gibi konular konuşuldu.
İLÇE HABERLERİ Haberi
GÜÇLÜ YÖNETİM OLUŞTURULACAK

Denizli Süper Amatör Lig ekibi Kalınkozspor’un geleceği masaya yatırıldı. Çameli’nin Kalınkoz Mahallesi’ndeki kritik toplantıya Mahalle Muhtarı Aytekin Erten, Kalınkoz Sosyal Kültürel Dayanışma ve Güzelleştirme Dernek Başkanı Aytaç Yaşar Özcan, Kalınkozspor Kulüp Başkanı Veli Elmas, Başkan Yardımcısı Seda Akyol ile mahallenin ileri gelenleri Şaban Özcan ve Zafer Özcan katıldı.

Mahalle Muhtarlığında yapılan toplantıda kulübün 2019-2020 sezonuna daha güçlü girmesi adına atılacak adımlar masaya yatırıldı.

GÜÇLÜ YÖNETİM OLUŞTURULACAK

Toplantı hakkında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Veli Elmas, “Yeni dönemde biz başkanlık yapacağız. Geçen yıl ilk sezonumuzda ligde kalmayı başardık. Yeni dönemde kulübün daha müreffeh ve daha güçlü olmasına yönelik bir araya geldik. Muhtemel yönetim listenin oluşumunu sağladık. Herkesin desteğini almak istiyoruz. Bu yüzden bu toplantı gerçekleşti. Herkes anlayışla bir araya geldi. Yeni döneme daha güçlü girmenin planını yaptık. Yeni yönetim kurulumuz belli olmadı ancak 1 hafta içinde hazır olması için gereken adımlar atıldı” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: GÜÇLÜ, YÖNETİM, OLUŞTURULACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı