Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 18:16 Bu haber 1653 kez okundu
 
Halkbank'tan "Kredi 155" kampanyası
- Halkbank, emniyet görevlilerine özel "Kredi 155" ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı
EKONOMİ Haberi
Halkbank'tan

İSTANBUL (AA) - Halkbank, Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünde emniyet görevlilerine özel "Kredi 155" ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını bildirdi.

Halkbank'tan yapılan açıklamaya göre banka, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı tüm hizmet birimlerinde çalışanlara yönelik "Kredi 155" kampanyasını hizmete sundu.

Emniyet görevlilerine özel fırsatlar sunan kredi kapsamında, 48 ay vade imkanı sağlanıyor. "Kredi 155" ile tüm emniyet görevlileri, 50 bin liraya kadar ister masrafsız, ister düşük faizli kredi seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çödek, "Kredi 155" desteğini, Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümüne özel olarak geliştirdiklerini belirtti.

Halkbank'ın 80'inci yılında tüm bireysel müşterilerine özel çözümler geliştirirken, Polis Teşkilatını da unutmadıklarını ifade eden Çödek, "Polislerimiz var gücüyle halka hizmet etmek için çalışıyorlar. Biz de halkın adını taşıyan bir banka olarak, halka hizmet eden emniyet görevlilerine özel fırsatlar sunmaya gayret ediyoruz. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı tüm hizmet birimlerinde çalışanların, ihtiyaçları halinde 'Kredi 155' ürünümüzün kullanımlarına hazır olduğunu bilmelerini istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Halkbank'tan, "Kredi, 155", kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı