Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 12:53 Bu haber 1202 kez okundu
 
Hayırsever işadamı Ahmet Gökşin Pasvak’ı unutmadı
Geçtiğimiz günlerde koronavirüse karşı alınan toplumsal tedbirlere kendi adına en net katkılardan birini koyan Denizlili İşadamı Ahmet Gökşin Pasvak’ıda unutmadı. Koronavirüs bulaşını engellemek için 650 işçisine ücretli izin vererek sosyal izolasyona destek olan işadamı Ahmet Gökşin, örnek bir davranışta daha bulundu.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Hayırsever işadamı Ahmet Gökşin Pasvak’ı unutmadı

Ahmet Gökşin kapsının çalınmasını beklemeden böylesi bir zamanda vakfın ihtiyaçları aratacaktır düşüncesi ile vakıf başkanı Prof.Dr.  Bülent Topuz’u aradı ve ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlara katkıda bulunmak istediğini söyledi.

Bildiğimiz gibi Pasvak geçtiğimiz günlerde, bulaş riskini azaltmak için günlük sıcak yemek teslimi yerine iki haftalık periyotlar ile iaşe yardımında bulunmaya karar vermişti. Hayırsever iş adamı 1200 ihtiyaç sahibinin bir haftalık iaşe ihtiyacını karşılayacak önemli miktarda bir bağışta bulundu.

Vakıf Başkanı Prof.Dr.  Bülent Topuz, “daha önce Pasvak’ın yeni hizmet binasına da bağışta bulunan hayırsever Gökşin’in bu defaki bağışı hem bir kriz yönetimine doğrudan katkıda bulunması, hem de bu katkıyı kendisinin düşünerek hareket etmesi bakımından anlamlı olduğunu, Denizli insanındaki bu duyarlılığın Türkiye’ye örnek nitelikte olduğunu” söyledi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Hayırsever, işadamı, Ahmet, Gökşin, Pasvak’ı, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı