Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 06:51 Bu haber 5020 kez okundu
 
“HERKESE EŞİT HİZMET ÜRETECEĞİM”
CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Doğan, mahallelilerle bir araya geldi.
SİYASET Haberi
“HERKESE EŞİT HİZMET ÜRETECEĞİM”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan, 31 Mart mahalli idareler seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan, Sümer Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarla bir araya gelerek, mahallelilerin sıkıntılarını ve isteklerini dinledi. Sümer Mahallesi’nde gerçekleştirmek istediği projeleri mahallelilere sunan Doğan, “Herkesin belediye başkanı olacağım. Herkese eşit hizmet üreteceğim” dedi.

 

Sokak sokak, ev ev, kapı kapı dolaşarak çocuk, genç ve yetişkinlerin isteklerine kulak verdi. Sümer Mahallesi sakinleri, “Merkezefendi’nin lüks mahallelerine daha fazla yatırım yapılıyor. Örneğin, biz Albayrak Mahallesi’ne yapılan yatırımları buralarda görmek istiyoruz. Çünkü, buraların daha fazla ihtiyacı var” dediler. Konu ile ilgili olarak Doğan ise, “Eşit hizmet için bu yola çıktık. Dolayısıyla Merkezefendimizde eksik hizmet yapılan mahalleler olduğunu gördük ve bu mahalleleri önceliğimiz haline getireceğiz” dedi.

 

Çocukların, okullarının önüne üst geçit, park ve spor salonu isteklerini dinleyen Doğan, “Geleceğimiz olan çocukların, sağlıklı yetişkinler olması için gerekli ve makul istekleri var. Yüzü gülen toplumun temel taşı olan çocukların ve kadınların öncelikle sosyal belediyecilik anlayışına sahip mahallelerden çıktığını kanıtlayacağız. Merkezefendimizde bulunan iş yerlerinde kreşler yapmak, kadınlar için kurslar açmak ve mesleki kimliğim itibari ile kadınlara hukuki danışmanlık merkezleri oluşturmak gibi projelerim yüzü gülen mahalleyi oluşturmak için sadece birkaçı” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: “HERKESE, EŞİT, HİZMET, ÜRETECEĞİM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı