Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 12:02 Bu haber 1281 kez okundu
 
İl İdare Şube Başkanları ve Kaymakamlar Toplantısı Gerçekleştirildi
İl İdare Şube Başkanları ve Kaymakamlar Toplantısı, Valimiz Hasan Karahan başkanlığında Vali Yardımcısı, İlçe Kaymakamları ile kamu kurumlarının müdürlerinin katılımıyla gerçekleştiridi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
İl İdare Şube Başkanları ve Kaymakamlar Toplantısı  Gerçekleştirildi

Polisevinde gerçekleşen toplantıya; Valimiz Hasan Karahan, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, Hakkı Ünal, Halil Canavar, Zafer Öz, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ve İl Müdürleri Katıldı.

 

Polisevinde düzenlenen toplantıda Valimiz Hasan Karahan İlimizde kamu kurum ve kuruluşlarının hep birlikte işbirliği içerisinde çalışmasının önemine değinerek ; “ Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak, eksiklikleri görerek uygulamada ortaya çıkan aksaklıkları hızlı bir şekilde çözmek adına sizlerin düşüncelerini almak, karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak için biraraya geldik.  Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

Ayrıca toplantıda; İlimizin genel asayiş durumu, okul çevrelerinin güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, İlimizde ve ilçelerimizde devam eden yatırımların son durumlarının değerlendirilmesi, Kamu binalarının bakımı ve onarımı için tahsis edilen ödenekler doğrultusunda hizmet binalarında gerekli çalışmaların tamamlanması, hizmet kalitesinin arttırılması iş ve işlemlerin etkin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi için kurumlar arası koordinasyonun sağlanması gibi konular ele alınarak yatırımcı Kurumların İl Müdürleri tarafından da İlimiz merkez ve ilçelerimizde gerçekleşen yatırımların son durumları hakkında bilgiler verildi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: İl, İdare, Şube, Başkanları, ve, Kaymakamlar, Toplantısı, , Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı