Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 11:33 Bu haber 926 kez okundu
 
İŞADAMI EMİN ŞEN'DEN DEPLASMAN DESTEĞİ
İşadamı Emin Şen, Denizlispor takımının bir deplasman masrafını karşılayarak Denizlispor takımına her sene olduğu gibi bu senede kulübe bağışta bulunacak.
SPOR Haberi
İŞADAMI EMİN ŞEN'DEN DEPLASMAN DESTEĞİ

Başkan Yardımcısı Taner Atilla'nın görüşerek bağışta bulunmasını rica ettiği İşadamı Emin Şen, bu ricayı geri çevirmeyerek kulübümüzün bir deplasman masraflarını karşılama sözü verdi.

Kulübümüze her sene belirli bir miktarda bağışta bulunan Emin Şen, "Skorer anlamda tüm şehri mutlu eden bir Denizlispor var. Bu olumlu havanın sezon boyunca devam edeceğine inanıyor ve tüm şehrin havaya girdiğini görüyorum. Bu sene hedeflenen süper lig hayalinin gerçekleşeceğini düşünüyorum" dedi.

ALİ ÇETİN DEVREYE GİRDİ 

Ziyaret esnasında Başkan Yardımcımız Taner Atilla'nın Emin Şen'in yanında olduğunu öğrenen Başkanımız Ali Çetin, bağış miktarının arttırılmasını istedi. İşadamı Emin Şen bu ricayı da kırmayarak  bağış rakamını yükseltti.

Kulübümüze olan destekleri için Emin Şen'e teşekkürlerini belirten Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Şehir havaya girdi ve takımımıza destekler gelmeye devam ediyor. O sene bu sene diyerek yola çıktığımız bu sezonda bu tür destekler bizi ayrıca mutlu ediyor.  Yönetim kurulumuz adına  Sn. Emin Şen'e teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: İŞADAMI, EMİN, ŞEN'DEN, DEPLASMAN, DESTEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı