Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 13:31 Bu haber 1580 kez okundu
 
JANDARMADAN BÜYÜK OPERASYON
Denizli il jandarma komutanlığınca, hırsızlık olaylarına yönelik olarak yürütülen faaliyetler kapsamında, 23 Mart 2019 günü Çivril ilçesinde çiftlik evinde meydana gelen traktör ve zirai ilaçların çalınması olayı (yaklaşık 100.000 TL değerinde) ile ilgili (6) şüpheli yakalanmıştır.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
JANDARMADAN BÜYÜK OPERASYON

Denizli il jandarma komutanlığınca, hırsızlık olaylarına yönelik olarak yürütülen faaliyetler kapsamında, 23 Mart 2019 günü Çivril ilçesinde çiftlik evinde meydana gelen traktör ve zirai ilaçların çalınması olayı (yaklaşık 100.000 TL değerinde) ile ilgili (6) şüpheli yakalanmıştır. Bunlardan (3)’ ü hırsızlık ve uyuşturucu imal ve ticareti suçlarından çıkarılmış olduğu adli makamlarca tutuklanmıştır.

 

Ayrıca denizli il merkezinde ikamet eden (4) şahıs hakkında da hırsızlık malını bilerek satın almak suçundan işlem yapılmıştır. Şahısların çaldıkları malzemeleri ormanlık alana sakladıkları tespit edilerek müştekiye teslim edilmiştir.

 

Honaz, Çivril, Sarayköy ve Tavas ilçelerinde yaklaşık olarak 600.000 TL değerinde kablo hırsızlığı, iş makinası hırsızlığı, iş yerinden hırsızlık ve oto hırsızlığı olaylarını gerçekleştiren şahıslara yönelik yapılan faaliyetlerde de (29) şahıs yakalanarak tutuklanmıştır.

 

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: JANDARMADAN, BÜYÜK, OPERASYON,
Yorumlar
Haber Yazılımı