Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 05:54 Bu haber 1260 kez okundu
 
KALE İLÇESİNİ ZİYARET ETTİLER
Önceki Dönem Ekonomi Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili Nihat Zeybekci ve Denizli AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Kale ilçesini ziyaret etti.
KALE Haberi
KALE İLÇESİNİ ZİYARET ETTİLER

Kale Belediyesini ziyaret eden Önceki Dönem Ekonomi Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili Nihat Zeybekci ve Denizli AK Parti İl Başkanı Necip Filiz,  AK Parti İlçe Başkanı ve Meclis üyeleri ile birlikte Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç’ı ziyaret ederek, yeni görevinde hayırlı olsun dediler.

Ziyaretinde ilçelere verdiği önemi vurgulayan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, kucaklayıcı bir anlayışla hiçbir ayrım yapmadan her ilçeye hizmet için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.

Ziyaretlerinde duyduğu memnuniyeti dile getiren Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, ‘’ Önceki Dönem Ekonomi Bakanımız ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekilimiz Sayın Nihat Zeybekci ve İl Başkanımız Sayın Necip Filiz’in nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için çok teşekkür ederim.’’ Dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: KALE, İLÇESİNİ, ZİYARET, ETTİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı