Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 08:06 Bu haber 3728 kez okundu
 
KAMPÜSE HOŞ GELDİN! Sloganıyla Paü'de
AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Üniversiteler birimi Pamukkale Üniversitesi önünde yerini aldı. Üniversite hayatını Denizli'de geçirecek olan öğrencilere her konuda yardımcı olan ÜniAK (Üniversiteli AK Gençlik), bu sene de "Kampüse Hoşgeldin" sloganıyla PAÜ önünde.
EĞİTİM Haberi
KAMPÜSE HOŞ GELDİN! Sloganıyla Paü'de

İl Üniversiteler Başkanı Ali Sezer şunları kaydetti: "Yoğun geçen YKS maratonunun ardından adayların yerleştirme sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Her sene olduğu gibi bu yılda ekibimizle birlikte yerimizi aldık. Ege'nin vizyon kenti Denizli'yi tercih eden kardeşlerimize üniversite hayatının ilk yıllarında zorluk çekmemeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kampüse hoş geldin sloganıyla başladığımız bu süreçte dil, din ve ırk ayrımı yapmadan tüm öğrencilerin: kayıt yaptıracağı yerler, yemekhane, merkezi kafeterya, yurtlar vs. , şehri tanıtma, üniversiteyi tanıma  gibi bir çok faaliyetkerinde yardımcı olarak kolaylık sağlıyoruz.

Yeni Türkiye - Büyük Türkiye davasında 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonlarımızla "Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Gelişiyor" sloganıyla çıktığımız bu yolda tüm üniversiteli kardeşlerimizi milletin adamlarıyla birlikte mücadele etmeye davet ediyoruz.

Bugün artık üniversitesiz ilimiz kalmadığı gibi üniversitelerde etnik kimlik nedeniyle ayrıştırılan, dışlanan kardeşlerimizin kötü günleride AK Partimiz sayesinde geride kaldı.

Bu duygu ve düşüncelerle Kampüse Hoş Geldin Üniversiteli kardeşim. Senin Yerin ÜniAK"

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: KAMPÜSE, HOŞ, GELDİN!, Sloganıyla, Paü'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı