Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 05:19 Bu haber 2922 kez okundu
 
KİTAP GÜNLERİ’NDE AHMET ÜMİT’E BÜYÜK İLGİ
Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Günleri’nin dördüncü gününde ünlü polisiye roman yazarı Ahmet Ümit okurları ile buluştu.
KÜLTÜR SANAT Haberi
KİTAP GÜNLERİ’NDE AHMET ÜMİT’E BÜYÜK İLGİ

Denizlililerin yoğun ilgi gösterdiği ünlü yazar ilk olarak ‘Aşkımız Eski Bir Roman’ adlıo söyleşisini gerçekleştirdi. Yaklaşık bir saat süren söyleşi sonunda fuar alanına geçen Ahmet Ümit, imza günü etkinliği kapsamında, kitaplarını imzalatmaya gelen kitapseverler ile bir araya geldi. Bir yandan kitapları imzalayan Ahmet Ümit, fotoğraf çektirmek isteyen Denizlilileri de kırmadı. Kitapseverler, İmza etkinliğinin gerçekleştiği standın önünde uzunca sıra oluşturdu. Bu büyük ilgiden memnun olduğunu dile getiren usta yazar, okurlarıyla buluşma imkanını sağlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve ekibine teşekkür etti. Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan da Ahmet Ümit’e gerçekleştirmiş olduğu söyleşiden dolayı teşekkür ederek, ünlü yazar adına dikilen fidanı kendilerine takdim etti.

Kitap Günleri’nde 8 Ekim Salı günü saat 17.00’de Müfit Can Saçıntı okurlarıyla söyleşide bir araya gelecek. İmza günleri kapsamında ise yarın Işık Öğütçü, Şafak Güçlü, Coşkun Genç, Reyhan Erdoğan, Serhan Keserlioğlu, Müjde Aklanoğlu, Ahmet Zeki Yeşil ve Denizlili yazar Fikret Karatepe kitapseverlerle buluşacak.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: KİTAP, GÜNLERİ’NDE, AHMET, ÜMİT’E, BÜYÜK, İLGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı