Haber Detayı
02 Şubat 2019 - Cumartesi 05:45 Bu haber 3018 kez okundu
 
Lezita Enflasyonla Mücadeleyi Sürdürüyor
Lezita, 2018 yılında başlayan Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ye verdiği desteğe devam ediyor. Abalıoğlu Grubu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil, “Geçtiğimiz yıl sonunda Enflasyonla Topyekûn Mücadele programına biz de katılmıştık. Ekonomimize olan inancımızla, tüketicilerimizin sağlıklı ve besleyici ürünlere en rahat şekilde ulaşabilmeleri için desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.
EKONOMİ Haberi
Lezita Enflasyonla Mücadeleyi Sürdürüyor

Türkiye piliç eti sektörünün önde gelen markalarından Lezita, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek vermeye devam ediyor.

Türkiye ekonomisinden aldıkları güçle sektörde birçok başarı elde ettiklerini belirten Abalıoğlu Grubu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil, Enflasyonla Topyekûn Mücadele programına verdikleri gönülden desteği sürdürdüklerini söyledi. Türk halkının sağlıklı ve besleyici ürünlere ulaşabilmesinin temel prensipleri olduğunu vurgulayan Özdil “Lezita olarak tüketicilerin alım gücünü desteklemek adına ürünlerimizi uygun fiyatlarla tüketicilerimize ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Türkiye’nin büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirten Özdil “Ekonomimizdeki iyileşmenin artarak devam edeceğine inancımız tam. Ekonomimize olan inancımızla Lezita olarak yeni yatırımlara da imza atmayı sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Lezita, Enflasyonla, Mücadeleyi, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı