Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 06:07 Bu haber 1540 kez okundu
 
''Maske Farkındalığını Destekliyoruz''
Çameli Kaymakamı Didem Dinç Özay, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Çameli Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Adak, Yüksekokul Sekreteri Muammer Güngör Erdoğan ile birlikte “lösemili çocuklar haftası” nedeni ile lösemi hastalığından tedavi ile iyileşen Arda Oymak’ı ziyaret etti.
İLÇE HABERLERİ Haberi
''Maske Farkındalığını Destekliyoruz''

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Başkan Cengiz Arslan, Bıcakçı Mahallesinde Lösemi hastalığından tedavi, ile iyileşen Arda kardeşimizi Kaymakamımız Didem Dinç Özay ile birlikte lösemili çocuklar haftası dolayısı ile ziyaret gerçekleştirerek.

Lösemili Çocuklar Haftası’nda maske farkındalığını desteklediğini ifade eden Kaymakam Didem Dinç Özay ve Başkan Arslan, hastalığını yenen minik Arda ile birlikte farkındalık oluşturmak amacıyla maske takıldı.  “Maskeler bizi değil, çocuklarımızı korumak için var” mesajı veren Başkan Arslan Lösemi Haftası dolayısıyla lösemi hastası tüm çocuklara acil şifalar diliyoruz, ifadelerini kullandı.

Oymak Ailesi ve Arda Oymak gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek Kaymakam Özay ve Başkan Arslan’a teşekkür etti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ''Maske, Farkındalığını, Destekliyoruz'',
Yorumlar
Haber Yazılımı