Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 11:41 Bu haber 1701 kez okundu
 
“MERKEZEFENDİ’Yİ GENÇLERLE BÜYÜTECEĞİZ”
Başkan Subaşıoğlu Genç MÜSİAD’lılarla buluştu…
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
“MERKEZEFENDİ’Yİ GENÇLERLE BÜYÜTECEĞİZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD)’ni ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendimizin geleceği gençlerimizle şekilleniyor. Bizler gençlerimize çok önem veriyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Önümüzdeki dönemde de gençlerle ilgili önemli projelere imza atacağız” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD)’nin yönetim kurulu toplantısına katıldı. Başkan Subaşıoğlu, gençlerle bir araya geldiği toplantıda, gençlere yönelik önemli mesajlar verdi. “Merkezefendimizin geleceği gençlerimizle şekilleniyor” diyen Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak gençlere çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki onlar bizim geleceğimiz. Sizler de Genç Müsiad’sınız, yenilikçisiniz, AR-GE çalışmalarınız var. İşletmelerinizde yenilikler yapmak için bir gayret içerisinde olduğunuzu da görüyorum. Zaten yenilikçi olmasaydınız bu masanın etrafında olmazdınız. İnşallah bizler de önümüzdeki dönemde gençlerimizle ve çocuklarımızla ilgili çok önemli projeler yapacağız. Sadece ipucu olarak şunu ifade etmek istiyorum. Eğitim anlamında ihtiyaç olmadıkça anaokulu yapmayacağız, ortaokul yapmayacağız, lise yapmayacağız. Merkezefendi’de onların üzerinde bir şey yapacağız. Bu projeleri de sizlerle yani Genç MÜSİAD ile birlikte yapmak istiyoruz. Sizlerin desteğiyle yapmak istiyoruz. Sadece proje yapmak bina yapmak değil, içini ruhen doldurmak… Bu anlamda da bizler Genç MÜSİAD ile hem ticaretle ilgili hem de gençlerle ilgili önemli projelere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

Genç Müsiad Başkanı Yunus Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Subaşıoğlu’na gerçekleştirmiş olduğu nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: “MERKEZEFENDİ’Yİ, GENÇLERLE, BÜYÜTECEĞİZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı