Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 13:28 Bu haber 8072 kez okundu
 
MİLLETİMİZLE GÖNÜL BAĞIMIZI GÜÇLÜ TUTUYORUZ
AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kayıhan Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi. Vatandaş odaklı siyaset yaptıklarını ifade eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Biz milletin içinden gelen bir siyasi hareketiz. Her zaman insanımızla temas ve fikir alışverişi halindeyiz. Milletimizden kopmadık, kopmayacağız. Milletimiz ile kurduğumuz gönül bağını güçlü tutuyoruz” dedi.
SİYASET Haberi
MİLLETİMİZLE GÖNÜL BAĞIMIZI GÜÇLÜ TUTUYORUZ

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kayıhan Mahallesi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Mahalle sakinlerinin görüş, öneri ve şikayetlerinin dinlendiği toplantıya, Pamukkale Belediye Başkanı ile AK Parti Pamukkale ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

“SİYASET ANLAYIŞIMIZ VATANDAŞ ODAKLI”

 

AK Parti’nin milletin bağrından çıkan bir siyasi hareket olduğunu vurgulayan Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Bugün, Kayıhan mahallemizde vatandaşlarımızla kahvaltıda buluşmanın mutluluğunu yaşadık. Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Avni Örki ile vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini dinleyip değerlendirmelerde bulunduk. Biz milletimiz için siyaset yapıyoruz. Hizmet anlayışımızın odağında vatandaş memnuniyeti vardır. Bu anlayışla her zaman milletimizin içinde olmaya özen gösteriyoruz. Sürekli insanımızla temas ve fikir alışverişi halindeyiz. Milletimizden kopmadık, kopmayacağız. Her daim vatandaşımızın yanında olacağız. Milletimiz ile kurduğumuz gönül bağını güçlü tutuyoruz” dedi.

 

“DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

 

Siyasetin bir hizmet aracı ve aynı zamanda ağır sorumlulukları olan bir kurum olduğunu dile getiren AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Omuzlarımızda insani ve siyasi sorumluluklar var. Dava bilinciyle siyaset yapıyoruz. İnsanımıza en iyi yaşam koşullarını sunmakla mükellefiz. AK Parti iktidarları döneminde hem genel, hem de yerel anlamda belediyecilik hizmetleri açısından ülkemiz büyük bir gelişim yaşamıştır. İnsanımız, AK Parti belediyeciliğinin farkını görmüştür. Elbette bu ülke için, Denizli’miz için, Pamukkale’miz için yapacaklarımız bitmedi. Yapacak çok işimiz var. Hizmet bayrağını devralan Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Avni Örki, Pamukkale’yi geleceğe taşıyacak vizyon projeleriyle güzel ilçemize hizmet etmeye devam ediyor. Biz de parti teşkilatı olarak, belediyemiz ile vatandaşımız arasında köprü olmaya, hizmet kalitesinin yükseltilmesi için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Belediyemiz ile el ele vererek, birlikte Pamukkale’mizi güzelleştirecek, geleceğe taşıyacağız” dedi.

 

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de, toplantıda vatandaşların taleplerini dinledi, projeleri hakkında Kayıhan Mahallesi halkını bilgilendirdi. Örki, vatandaşla buluşma toplantılarının devam edeceğini de ifade etti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: MİLLETİMİZLE, GÖNÜL, BAĞIMIZI, GÜÇLÜ, TUTUYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı