Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:00 Bu haber 1739 kez okundu
 
Milletvekili Tin, Heimtekstil 2018'de
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Milletvekili Tin, Heimtekstil 2018'de

DENİZLİ (AA) - AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen Ev Tekstli Fuarı'nın Türkiye'nin ihracattaki 2018 hedefleri için çok güzel ve önemli bir gösterge olduğunu kaydetti.

Milletvekili Tin, yaptığı yazılı açıklamada, Frankfurt'ta her yıl düzenlenen ve dünyanın en büyük ev tekstil fuarı olarak kabul edilen Heimtekstil 2018'de Denizlili iş adamlarıyla bir araya geldiğini belirtti.

Fuardaki olumlu havanın 2018'in Türkiye için nasıl geçeceği yönünde işaretler içerdiğine dikkati çeken Tin, şunları kaydetti:

"Ev Tekstil Fuarında ciddi bir hareketlilik var. Yaşanan bu hareketlilik Türkiye'nin ihracat hedefleri konusunda çok güzel ve önemli bir gösterge. Fuar alanında yaptığımız stant gezilerinde de iş dünyamızın temsilcilerinin görüşlerinin de bu yönde olduğunu gördük.

2018'in işaretlerini 2017'nin üçüncü çeyreğindeki olumlu gelişmelerle de yaşadık. Denizli ilimiz olarak 2017 yılında olduğu gibi inşallah 2018 yılında da Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci'nin de destekleriyle daha da iyi bir yıl geçireceğimizi umut ediyoruz."

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Milletvekili, Tin,, Heimtekstil, 2018'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı