Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 10:14 Bu haber 1072 kez okundu
 
ÖĞRENİM YARDIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI
Merkezefendi Belediyesi’nden öğrenim yardımı alacak 3 bin ortaokul ve lise öğrencisi açıklandı.
EĞİTİM Haberi
ÖĞRENİM YARDIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

 Öğrenim yardımı sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler http://www.merkezefendi.bel.tr/ resmi internet adresinden sonucu görüntüleyebilecek.

Kurulduğu günden bugüne kadar eğitim öğretim alanına yaptığı yatırımlar ve destekle bilinen Merkezefendi Belediyesi, bu yıl da yine rekor sayılabilecek sayıda ortaokul ve lise öğrencilerine öğrenim yardımı yapacak. Değerlendirmenin bilgisayar programı üzerinden yapıldığı, bu uygulama ile gerçek ihtiyaç sahiplerine sahiplerine ulaşıldığı öğrenildi.

Aylık 100 TL olarak yapılacak yardımlar Mayıs ayına kadar devam edecek. Öğrenim yardımı sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler http://www.merkezefendi.bel.tr/ resmi internet adresinden sonucu görüntüleyebilecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Onlar için hep daha fazlasını yapmak istiyorum. Bize müracaat eden her iki öğrenciden birine öğrenim yardımı çıkardık. Onlar için daha büyük hizmetler yapmaya ve bunu her yıl daha da artırmaya kararlıyız” dedi.  

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÖĞRENİM, YARDIMI, BAŞVURU, SONUÇLARI, AÇIKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı