Haber Detayı
28 Eylül 2018 - Cuma 08:49 Bu haber 2035 kez okundu
 
ÖĞRETMENLERİMİZ EĞİTİMİN TEMEL TAŞIDIR
Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ilimizi ziyaret programı kapsamında Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
EĞİTİM Haberi
ÖĞRETMENLERİMİZ EĞİTİMİN TEMEL TAŞIDIR

Ziyarette Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu’na; MEB İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman Akgül, Öğretmen Aydın Yavşancı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hüseyin Başgün, Şube Müdür Ramazan Kayayurt eşlik etti.

Okuldaki ziyaretinde sınıfları ve atölyeleri gezen Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu okul hakkında bilgiler aldı. Sınıflar da  öğrenciler ile sohbet etti.

Öğretmenler Odasında okul öğretmenleri ile bir araya gelen Genel Müdür Numanoğlu “Ekim ayı içerisinde stratejik vizyon çalışmasını lanse edeceğiz. Bu çalışmaya temel oluşturması adına bakanlığımız genel müdürlükler düzeyinde illerimize ziyaretlerde bulunuyoruz. Siz değerli öğretmenlerimizden eğitim sistemimizin güçlü ve zayıf yönleri hakkında fikirler almak ve paylaşmak adına buradayız. Bizlere aktaracağız bütün fikirleri önemsiyoruz. Elde edeceğimiz doneleri birleştirerek raporlaştıracağız. Sizler eğitimin temel taşlarısınız. Yaptığınız tüm çalışmalardan dolayı bakanlığımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÖĞRETMENLERİMİZ, EĞİTİMİN, TEMEL, TAŞIDIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı