Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 05:54 Bu haber 37547 kez okundu
 
On yıl aradan sonra tekrar
Denizli Ülkü Ocakları Başkanlığına atandıktan sonra özellikle sosyal ve farkındalık oluşturan projelere ağırlık veren Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, bir yandan da il ve ilçelerdeki yapılandırmaya da aralıksız devam ediyor.
SİYASET Haberi
On yıl aradan sonra tekrar

20 yıl aradan sonra Çardak ilçesinde yeniden Ülkü Ocakları bayrağını dalgalandıran Aydınlı, şimdi de 10 aradan sonra Sarayköy Ülkü Ocaklarının açılışını gerçekleştirdi.

 

 

Açılışa, Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, İl Başkanı Cafer Birtürk, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçe başkanları davetliler ve çok sayıda Ülkücü katıldı.

 

Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı yaptığı konuşmada,   “10 yıl aradan sonra Sarayköy Ülkü Ocaklarımızın açılışını tekrar gerçekleştirdik. 10 yıl önceki yangında zarar gören sancağımızın bakımlarını yapıp yine aynı sancağı gönderde dalgalandırdık. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Açılışımıza katılan  Genel Başkan Yardımcımız Emin Haluk Ayhan’a İl Başkanımız Cafer Birtürk’e Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a ilçe başkanlarımıza    Ülkü Ocaklarının yiğit Bozkurtlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: Mesut GÜLER

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: On, yıl, aradan, sonra, tekrar,
Yorumlar
Haber Yazılımı