Haber Detayı
27 Ekim 2018 - Cumartesi 06:50 Bu haber 1221 kez okundu
 
PAMUKKALE ÖĞRENCİLERİ ECDADINI YÂD ETTİ
Milli Eğitim Bakanlığı’mızca açıklanan 2023 Eğitim vizyonu ve yürütülmekte olan Eğitimde Değerler Eğitimi Programı (EDEP) kapsamında Kaymakamlığımızın Proje Ofisi uhdesinde; Teknoloji ve tütün bağımlılığı ile mücadele edilmesi, Pamuk Kalpler yetim ve öksüz öğrencilere destek projesi, öğrencilerimiz tarafından 65 yaş üstü yalnız yaşayan yaşlılarımızın, şehit ailelerinin ve kabirlerinin ziyaret edilmesi, Denizli’mizin Milli Mücadele Önderlerinin hakkında bilinçlendirme vb. gibi birçok konu başlığında çalışmalar yürütülmektedir.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
PAMUKKALE ÖĞRENCİLERİ ECDADINI YÂD ETTİ

Bu çalışmalarda özellikle öğrencilerimizin derslerinde almış oldukları akademik eğitimlerinin dışında; Vatanını ve Bayrağını seven, büyüklerine kendisine ve çevresine saygılı, her türlü bağımlılıktan bağımsız bir şekilde donanımlı ve birikimli birer birey olarak yetişmeleri hedeflenmektedir. Bu kapsamda; Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüsrev ODABAŞI ve Öğrencileri Anadolu’nun Türkleşmesi mücadelesi veren Servergazi ve Mehmet Gazi Hazretlerini, Denizli’mizin Milli Mücadele Önderi Müftü Ahmet Hulusi Efendiyi ve Asri Mezarlıkta medfun bulunan Aziz Şehitlerimizi ziyaret etmişlerdir.
 
 
 
      
Kaymakamımız Hayrettin BALCIOĞLU; “Okul Müdürümüz Hüsrev ODABAŞI ve sevgili öğrencilerimizin bu anlamlı ziyareti, beni çok duygulandırdı. Aziz Şehitlerimiz; ruhlarınız şâd olsun! emanetiniz emin ellerde” dedi. 
Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: PAMUKKALE, ÖĞRENCİLERİ, ECDADINI, YÂD, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı