Haber Detayı
21 Ocak 2019 - Pazartesi 07:48 Bu haber 2005 kez okundu
 
’’PAMUKKALE’Yİ PIRLANTA GİBİ İŞLEYECEĞİZ’’
Seçim çalışmalarına ilk günden bu yana yüksek tempoyla devam eden AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli Ağrılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.
SİYASET Haberi
’’PAMUKKALE’Yİ PIRLANTA GİBİ İŞLEYECEĞİZ’’

Yoğun katılımın gerçekleştiği programda dernek üyeleri Örki’yi çiçeklerle karşıladı. Sohbet havasında geçen etkinlikte katılımcılar Başkan Adayı Örki’ye soru ve taleplerini iletti. Toplantıda konuşan Örki,’’Bizim sevdamız, aşkımız Pamukkale. Bu şuurla sizlere hizmet için gece gündüz demeden çalışacağız.’’ dedi.

’’SİZ NE İSTİYORSANIZ BİZ O HAYALİN PEŞİNE KOŞTUK’’

Çocukluk ve gençlik yıllarının Pamukkale’de geçtiğini ve bu yüzden bu bölgenin taleplerini çok iyi bildiğini ifade eden Örki,’’Ben Aktepe Mahallesi’nde büyüdüm. Çocukluk ve gençlik yıllarım sizlerle beraber bu sokaklarda geçti. Sonra ise AK Parti kuruldu. AK Parti saflarında sizlerle birlikte siyasetçi gözüyle de bu mahallelere neler yapabilirizİ düşündük. Allah’a şükürler olsun bu sayede mahallelerimizin meselelerine yabancı kalmadık. Siz ne istiyorsanız biz de onu istedik, o hayalin peşine koştuk. Bu bölgelerle ilgili kurmuş olduğumuz hayalimiz de her zaman yollarıyla, okullarıyla, sağlık merkezleriyle olduğundan çok daha iyi bir hale getirmektir. Bu hayalimiz bugünün değil, gençlik yıllarımızın hayalidir.’’ diye konuştu.

‘’Bizim sevdamız, aşkımız Pamukkale.’’

Pamukkale’nin daha güzel bir hale gelmesi için yoğun bir çalışma içinde olduklarını dile getiren Örki,’’Tüm mahallelerimizin sorun ve taleplerini biliyoruz ve yoğun bir şekilde Pamukkale’yi turizmden eğitime kadar her alanda üst seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz. Sizlerin Pamukkale ile ilgili hayallerinizin farkındayız ve biz de aynı hayalin peşinden koşmak için canla başla çalışıyoruz. Allah’ın izniyle Pamukkale’yi pırlanta gibi işleyeceğiz. Çok yakında Pamukkale ile ilgili Türkiye’de ses getirecek projelerimizi birer birer duyuracağız. Çünkü bizim sevdamız, aşkımız Pamukkale. Bu şuurla sizlere hizmet için gece gündüz demeden çalışacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ’’PAMUKKALE’Yİ, PIRLANTA, GİBİ, İŞLEYECEĞİZ’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı