Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 15:49 Bu haber 2538 kez okundu
 
Rektör Bağ, Yabancı Öğrencilerle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi
Pamukkale Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen öğle yemeğinde öğrenci değişim programları kapsamında yurtdışından Pamukkale Üniversitesine gelen öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve PAÜ Yönetimi ile bir araya geldi.
EĞİTİM Haberi
Rektör Bağ, Yabancı Öğrencilerle Öğle Yemeğinde  Bir Araya Geldi

Uluslararası öğrenci değişim programları Erasmus+ ve Genel Anlaşmalar kapsamında Pamukkale Üniversitesine gelen öğrenciler, PAÜ Yemekhaneleri Kırmızı Salon’da bir araya geldi.

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ beraberindeki Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdinç Duru, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Prof. Dr. Osman Çiftçi, Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Zeha Yakar ve Koordinatör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Çelikel ile birlikte öğrencilerle buluştu.

PAÜ’ye İlgi Artıyor

2019-2020 eğitim öğretim yılı güz dönemi için Pamukkale Üniversitesine Erasmus+ KA103 öğrenim ve staj faaliyeti için Fransa, Litvanya, Romanya Avusturya, Makedonya ve İspanya’dan 15; Genel Anlaşmalarla Çin’den 1, Ukrayna’dan 2, Kazakistan’dan ise 68 olmak üzere toplamda 9 ülkeden 86 öğrenci öğrenimine devam etmektedir.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Rektör, Bağ,, Yabancı, Öğrencilerle, Öğle, Yemeğinde, , Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı