Haber Detayı
23 Aralık 2020 - Çarşamba 07:14 Bu haber 20753 kez okundu
 
Rektör Vekili Kutluhan, Serinhisar MYO’da İncelemelerde Bulundu
Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Fahir Demirkan ve Prof. Dr. Necip Atar ile birlikte Serinhisar Meslek Yüksek Okulu’nda bir dizi incelemelerde bulundu. Ziyaret kapsamında henüz yapımı bitmemiş olan alanların hızla tamamlanması hususunda görüş alışverişi yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Rektör Vekili Kutluhan, Serinhisar MYO’da İncelemelerde Bulundu

Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Fahir Demirkan ve Prof. Dr. Necip Atar ile birlikte Serinhisar Meslek Yüksek Okulu’na inceleme ziyareti gerçekleştirdi. Meslek Yüksekokulu’nun mevcut fiziki durumu hakkında Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Kemal Göz’ den bilgi alan Rektör Vekili Prof. Dr. Kutluhan, beraberindeki heyet ile birlikte aralarında konferans salonunun da bulunduğu, yapımı henüz bitmemiş kısımlarda incelemeler gerçekleştirdi.

İnceleme, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi’nin de katıldığı ve henüz yapımı bitmemiş olan bölümlerin hızla tamamlanması hususunda görüş alışverişinin yapıldığı toplantının ardından sona erdi.

Yapılan incelemeler konusunda değerlendirmede bulunan Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, şunları kaydetti: “Serinhisar’da gerçekleştirdiğimiz ziyaret kapsamında özellikle henüz yapımı tamamlanmamış bölümlerin bir an önce bitirilip öğrencilerimizin kullanımına açılması hususunda yüksekokul yönetimimiz ve belediye başkanımız ile birlikte görüş alışverişinde bulunduk. Henüz yapımı tamamlanmayan yerler arasında, bir okul için son derece önemli olan konferans salonu da var. Yüksekokulumuzun eksikliklerini el birliği ile bir an önce giderip, mümkün olan en kısa sürede okulumuzu kullanılabilir hale getirilmesi adına çalışmalarımıza hız vereceğiz.”

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Rektör, Vekili, Kutluhan,, Serinhisar, MYO’da, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı