Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 11:35 Bu haber 1023 kez okundu
 
ŞAMPİYONA KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLAYACAK
Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda gerçekleşecek olan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nın kortej yürüyüşü, 2 Kasım Cuma günü saat 16.00’da Denizli Valiliği’nin önünde başlayıp 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’nda sona erecek.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
ŞAMPİYONA KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLAYACAK

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ile Merkezefendi Belediyesi arasında yapılan protokol çerçevesinde, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 3-4 Kasım tarihlerinde Merkezefendi Belediyesi tarafından Denizli’ye kazandırılan Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda gerçekleşecek. 24 ilden 750 sporcunun katılacağı organizasyon, 2 Kasım Cuma günü saat 16.00’da kortej yürüyüşü ile start alacak. Kortej yürüyüşü Denizli Valiliği önünde başlayacak ve 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’nda son bulacak.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yıldızlar Türkiye Şampiyonası, 3 Kasım Cumartesi saat 20.00’da Düzenlemesiz Dal Yarışmaları ile MKM’de devam edecek.  Şampiyona 4 Kasım Pazar günü saat 17.00’da Düzenlemeli Dal Yarışmaları ile yine MKM’de son bulacak.

 

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ŞAMPİYONA, KORTEJ, YÜRÜYÜŞÜ, İLE, BAŞLAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı