Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 12:19 Bu haber 1449 kez okundu
 
Sarayköy Belediyesi, 2020 yılı tahmini bütçesi belirlendi
Sarayköy Belediyesi, 2020 yılı tahmini bütçesini 43 Milyon 504 bin lira olarak belirledi.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Sarayköy Belediyesi, 2020 yılı tahmini bütçesi belirlendi

Sarayköy Belediyesi ekim ayı son meclis toplantısını gerçekleştirdi. 2020 yılı analitik bütçe ve tarife taslağı ile ilgili plan ve bütçe komisyon raporunun da içerisinde yer aldığı 4 gündem maddesi onaylandı.

GAZİ, ŞEHİT YAKINLARI VE ENGELLİ VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ
İlk gündem maddesinde düğün salonu ve belediye havuz tesisinin gazi, şehit yakınları ve engelli vatandaşlara ücretsiz olarak tahsis edileceği kararı alındı.

Ardından 2020 yılı tahmini bütçesi onaylandı. 43 Milyon 504 bin lira olarak kabul edilen tahmini bütçe meclisten oy birliği ile geçti.

Sarayköy için hizmet destanlarının yazılmaya devam edeceğini belirten Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “2014 yılından bu yana ilçemize yakışan birçok büyük projemizi hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın hayatlarına dokunan ve yaşamlarını kolaylaştıran hizmetler başlattık. İlk gün ki hizmet aşkımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekim ayı son meclis toplantımızda meclis üyelerimizin oy birliği ile kabul ettiği 2020 yılı tahmini bütçemizi 43 Milyon 504 bin lira olarak kabul ettik. Bütçemizin ve aldığımız diğer kararların Sarayköyümüze, hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor; emeği geçen kıymetli meclis üyelerimize ve mesai arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Sarayköy, Belediyesi,, 2020, yılı, tahmini, bütçesi, belirlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı