Haber Detayı
05 Aralık 2017 - Salı 16:52 Bu haber 819 kez okundu
 
Sarayköy’de Gıda İşletmelerine Yönelik Gıda Güvenliği Eğitimi Sertifika Töreni Düzenlendi
Sarayköy İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından “İşletmelerde Önce Sağlık ve Gıda Güvenliği” kurslarında eğitimlerini tamamlayan işletmelere yönelik sertifika töreni düzenlendi.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Sarayköy’de Gıda İşletmelerine Yönelik Gıda Güvenliği Eğitimi Sertifika Töreni Düzenlendi

Sarayköy’de düzenlenen törene Sarayköy kaymakamı Fatih Akkaya, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Vekili Yılmaz Erkaya, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, STK temsilcileri, kursiyerler ve yakınları katıldı.

Sarayköy Kaymakamlığı, Gıda Tarım Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansı “Teknik Destek Programı” kapsamında hazırlanan proje ile 16-18 Ekim 2017 tarihleri arasında Güney Ege Kalkınma Ajansı Proje Eğitmeni Gıda Mühendisi Volkan Sabah tarafından verilen eğitimlere Sarayköy’de faaliyette bulunan Kahvehane, Toptan Gıda Satış yeri, Unlu Mamül Satış yerleri, Fırın, Restaurant, Lokanta, Fast food, ve Cafe işletmecileri yoğun katılım gösterdi.

Eğitimin sonunda sertifika almaya hak kazanan 175 kursiyere, Sarayköy Belediye Düğün Salonunda düzenlenen tören ile protokol üyeleri tarafından sertifikaları takdim edildi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Sarayköy’de, Gıda, İşletmelerine, Yönelik, Gıda, Güvenliği, Eğitimi, Sertifika, Töreni, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı