Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 06:52 Bu haber 1644 kez okundu
 
SEVGİ ELİ KIŞA HAZIR
Çameli Sevgi Eli Şubesi yaptığı yardımlarla darda kalan ailelere sevindirmeye devam ediyor.
İLÇE HABERLERİ Haberi
SEVGİ ELİ KIŞA HAZIR

Çameli’nde hayırseverlerin yardımlarını maddi durumu iyi olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıran Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli Çameli Şubesi kurulduğu günden bu zamana Çameli ‘de yaklaşık 7120 kişiye kıyafet-Yardım-Ev Eşyası-Kırtasiye Yatalak Hastalara yatak-Hasta bezi yardımları yapıldı.

EL BİRLİĞİ İLE

Desteklerinden dolayı Çameli Halkına teşekkür eden Sevgi Eli Çameli Şube Sorumlusu Ayşe Saçkın Genç Sevgi Eli olarak yardımlarımız devam ediyor. Bizlere bağışladığınız eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Sevgi Elimizdeki yazlık giyim eşyaları kaldırarak yerlerine kışlık ayakkabı ,pantolon,ceket,mont ve eşyalarımız konuldu.İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız hiç çekinmeden bize ulaşabilir

ÇAMELİ SEVGİ ELİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ SEVİNDİRİYOR

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; ‘Bir elin verdiğini öbür elin duymaması gerektiğinin bilincinde olan bir milletin torunları ve çocukları olarak ,Gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri bulmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Amacımız gerçekten ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak.. Sevgi Eli vasıtasıyla ihtiyaçlarını gideriyoruz. Belediyeye her müracaat eden vatandaşın durumu inceliyoruz. Sevgi Eli’nin çok kutsal bir görev üstlendiğini kaydeden ve Çameli Merkezde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların yanı sıra mahallelerde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara da hizmet götürdüklerini söyleyen Başkan Arslan , Sevgi elinin faaliyetlerinin yürütülmesinde destek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli ve Çameli halkına duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: SEVGİ, ELİ, KIŞA, HAZIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı