Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 12:22 Bu haber 2129 kez okundu
 
SEVİMLİ KARAKTER PETTE DENİZLİYE GELİYOR
Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri küçük izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor. Denizli'nin güzel çocukları, hepiniz “Pette Yollarda” gösterisine davetlisiniz!
KÜLTÜR SANAT Haberi
SEVİMLİ KARAKTER PETTE DENİZLİYE GELİYOR

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketimizin tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, ülkemizin dört bir yanında küçük izleyicilerle buluşuyor. Şirketimizin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor.

 

Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğimizin teminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlama ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunma amacıyla ülkemizi dolaşıyor. Şirketimizin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor.

 

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını müzikler, şarkılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde sahneye taşıyan “Pette Yollarda”, Şirketimizin posta, kargo, bankacılık, teknoloji gibi alanlardaki hizmetlerini neşeli bir dille çocuklara tanıtıyor.

 

Ülkemize sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor.

 

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 08 ARALIK 2018 CUMARTESİ tarihinde Denizli’de küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, FORUM AVM ÇAMLIK DENİZLİ adresinde saat 14:00’den itibaren güzel şehrimizin güzel çocuklarını bekliyor!

 

Not: Saat 14:00’da başlayacak olan 60 dakikalık 1. periyot sonrası 1 saat ara verilerek ardından saat 16:00’da 60 dakikalık 2. periyot başlayacaktır.

 

DENİZLİ PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: SEVİMLİ, KARAKTER, PETTE, DENİZLİYE, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı