Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 13:24 Bu haber 1340 kez okundu
 
Üniversite Güvenlik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı
Pamukkale Üniversitesi ve Yüksekokulları ile üniversite yurdunun sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Tedbirleri Toplantısı, Valimiz Hasan Karahan başkanlığında gerçekleştirildi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Üniversite Güvenlik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

Polisevi’nde düzenlenen toplantıya; Valimiz Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu,  KYK Yurt Müdürleri ve diğer yetkililer katıldı.

 

Toplantıda, İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Alper Özkan tarafından slayt eşliğinde sunum yapıldı. Üniversite ile ilgili tüm sorunlar, çözüm önerileri ve talepler toplantıda değerlendirildi. 

 

Toplantı sonrası Mayıs 2019 tarihinde yapımına başlanan 2 bin öğrenci kapasiteli olan ve 1 sosyal tesis, 1 idari bina ve 7 yurt bloğundan oluşan Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu inşaatında incelemelerde bulunan Valimiz Hasan Karahan yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Üniversite, Güvenlik, Tedbirleri, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı