Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 11:43 Bu haber 1278 kez okundu
 
UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPAN ŞAHISLARA YÖNELİK OPERASYON
Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik ilimiz genelinde farklı nokta ve güzergahlarda çalışmalar yapıldı. Şüpheli araçlar tek tek kontrol edildi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPAN ŞAHISLARA YÖNELİK OPERASYON

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince ilimiz Vatan Bulvarı üzerinde durumundan şüphelenilen bir araca “dur” ihtarı yapıldı. İkaza uymayarak ilimiz merkez istikametine doğru kaçmaya başlayan araç Zümrüt mahallesi dolaylarında yakalandı. Araçtan inmemek için direnen şüpheli şahıslar (F.B.), (Ş.E.), (H.M.A) ve (S.Ç.) etkisiz hale getirildikten sonra narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğü görevlilerince aracın tüm bölmeleri titizlikle arandı. Aracın alt bölümünde şüphelilerin kaçırmaya çalıştığı 4 paket eroin maddesi bulundu.

20.01.2017 günü gece saatlerinde İlimiz Sarayköy ilçesi İzmir-Denizli Karayolu üzerinde yürütülen bir diğer çalışmada ise il merkezinden uyuşturucu madde temin ederek Sarayköy ilçesine sevk etmek isteyen bir şahıs yakalandı. (Y.B.) isimli şüphelinin çorap içerisine sararak cebine sakladığı 500 adet ecstasy hapa el konuldu.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yürütülen başarılı çalışmalar neticesinde 500 adet ecstasy hap, 26 gram eroin maddesi, 1,9 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ticareti suçu şüphesiyle göz altına alınan ve Emniyet Müdürlüğündeki soruşturmaları tamamlanarak adli merciler önüne çıkartılan (F.B.), (Ş.E.), (H.M.A), (S.Ç.) ve (Y.B.) isimli (5) şüpheli şahıs tutuklandı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: UYUŞTURUCU, MADDE, TİCARETİ, YAPAN, ŞAHISLARA, YÖNELİK, OPERASYON,
Yorumlar
Haber Yazılımı