Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 07:58 Bu haber 2070 kez okundu
 
VALİ HASAN KARAHAN SERİNHİSAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
Valimiz Hasan Karahan Serinhisar ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Serinhisar ilçesine ziyarette bulundu.
İLÇE HABERLERİ Haberi
VALİ HASAN KARAHAN SERİNHİSAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Serinhisar ilçemizde ilk olarak Serinhisar Kaymakamlığını ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik’i ziyaret ederek ilçedeki kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

 

Valimiz Hasan Karahan daha sonra inşaatı tamamlanan Serinhisar İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğüne bağlı spor kompleksinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

 

Ziyaretlerine Denizli Büyükşehir Belediyesi Serinhisar İtfaiye Hizmet Binası ile devam eden Valimiz Karahan burada yetkililerden kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Serinhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan İlçede halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Serinhisar Entegre Hastanesine geçen Valimiz Hasan Karahan hastane birimlerini gezerek Başhekim Veli Kılınçarslan’dan hastanede verilen sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı.

 

Valimiz Hasan Karahan Serinhisar ziyaretinde son olarak Serinhisar Belediyesine geçti. Başkan Hüseyin Gemi ve Belediye personeli tarafından karşılanan Valimiz Hasan Karahan; Başkan Hüseyin Gemi’den Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Belediye ziyaretinin ardından Valimiz Hasan Karahan ilçeden ayrıldı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: VALİ, HASAN, KARAHAN, SERİNHİSAR, İLÇESİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı