Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 12:49 Bu haber 1788 kez okundu
 
VALİ KARAHAN ÇAL VE BEKİLLİ İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ
Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çal ve Bekilli ilçelerimize gitti.
İLÇE HABERLERİ Haberi
VALİ KARAHAN ÇAL VE BEKİLLİ İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ

İlk olarak Çal Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Selin Sarı ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, İçişleri Bakanlığı’nın 25.10.2019 tarihli 105. Dönem Kaymakam Adayları Atama Kararı ile Çal İlçemize Vekil olarak atanarak göreve başlayan Kaymakam V. Selin Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, İlçe’nin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından, Çal Makbule - Hasan Erdoğan Huzurevi Yaşlı ve Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan huzurevi sakinleri ile öğle yemeğinde bir araya gelerek sohbet etti.

Daha sonra Çal İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, İlçe Emniyet Müdüründen İlçe genelinde halkın güvenliği ve huzuruna yönelik sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çal ilçe ziyaretinin ardından Bekilli ilçemize geçen Valimiz Hasan Karahan burada ilk olarak Bekilli Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, İçişleri Bakanlığı’nın 25.10.2019 tarihli 107. Dönem Kaymakam Adayları Atama Kararı ile Bekilli İlçemize Vekil olarak atanarak göreve başlayan Kaymakam V. Şeyma Aktaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, İlçe’nin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bekilli ilçemizde yeni binasında hizmete giren 112 Acil Çağrı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezini de ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan Merkezin çalışmaları hakkında bilgi alarak, vatandaşlar ile de bir süre sohbet etti.

Son olarak Bekilli Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban’ı makamında ziyaret ederek, Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: VALİ, KARAHAN, ÇAL, VE, BEKİLLİ, İLÇELERİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı