Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 14:00 Bu haber 1471 kez okundu
 
Vali Karahan Çivril İlçesini Ziyaret Etti
Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çivril İlçesine gitti.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Vali Karahan Çivril İlçesini Ziyaret Etti

İlk olarak Çivril Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam Armağan Önal ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Valimiz, Armağan Önal’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çivril  Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine geçen Valimiz Hasan Karahan burada huzurevi sakinleri tarafından karşılandı. Huzurevi sakinlerinin sorunlarını dinleyerek onlarla yakından ilgilenen Valimiz Hasan Karahan; Hayırsever İşadamı Merhum Kadir Kameroğlu tarafından Huzurevi bahçesinde yapımı tamamlanan 30 yataklı Yaşlı Bakımı ve Rehabilitasyon Ünitesinde incelemelerde bulundu. 

 

Huzurevi ziyaretinin ardından Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine geçen Valimiz Hasan Karahan hastanenin birimlerini gezerek Başhekim Dr.Ebru Aydınlık’tan Hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Ayrıca  Valimiz Hasan Karahan hastane ziyaretinde, yatan hastaları da ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı.

 

Çivril İlçe ziyaretinde,  Çivril Şevkiye Özel Fen Lisesini ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan Okul Müdürü Engin Toprak’dan okulun genel durumu ve başarısı hakkında bilgiler aldı. Daha sonra öğretmenlerle biraraya gelen Valimiz Hasan Karahan son olarak sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 

Daha sonra Çivril Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Belediye önünde  Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Valimiz Hasan Karahan; Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’den Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı. Ayrıca ilçede yapımı tamamlanan İlçe Stadyumunda incelemelerde bulunan Valimiz Hasan Karahan stadyumu gezerek yetkililerden  bilgi aldı.

Çivril İlçe ziyaretinde son olarak Çivril Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nde incelemelerde bulunan Valimiz Hasan Karahan İstasyon Amiri Mestan Çetin’den bilgi alarak görevlerinde başarılar diledi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Vali, Karahan, Çivril, İlçesini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı