Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 14:13 Bu haber 1350 kez okundu
 
Vali Karahan Güney İlçesini Ziyaret Etti
Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney ilçemize gitti.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Vali Karahan Güney İlçesini Ziyaret Etti

İlk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Pınar Uz, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam V. Uz’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

İlçe Entegre Hastanesine geçen Valimiz Hasan Karahan poliklinik, laboratuvar ve acil bölümlerinde incelemelerde bulunarak Başhekim Hüseyin Turan’dan Hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

 

Güney ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Valimiz Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Valimiz Hasan Karahan Hayırsever iş adamı Yasin Tokat tarafından ağabeyi Fevzi Tokat adına yaptırılan ve yapı devam eden Fevzi Tokat Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

 

Güney ilçe ziyareti kapsamında daha sonra Güney Belediyesine geçen Valimiz Hasan Karahan burada Güney İlçe Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı. Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ziyarette Sayın Valimize belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Vali, Karahan, Güney, İlçesini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı