Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 17:36 Bu haber 1165 kez okundu
 
Valimiz Hasan Karahan Kamu Yatırımlarını Yerinde İnceledi
Valimiz Hasan Karahan Serinhisar ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Serinhisar ilçesine ziyarette bulundu.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Valimiz Hasan Karahan Kamu Yatırımlarını Yerinde İnceledi

Vali Karahan ilk olarak Serinhisar ilçesinde yapımında sona gelinen Serinhisar Belediyesi ve Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu. İlçenin merkezinde bulunan eski Hükümet Konağı'nın bulunduğu yere yapılan yeni Hükümet Konağı, Serinhisar Belediyesi'yle aynı binada hizmet verecek. Valimiz Hasan Karahan Mart ayı içerisinde kullanıma geçecek olan Serinhisar hükmet konağının hayırlı olmasını diledi.

Valimiz Hasan Karahan’ın ikinci durağı Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma ve Destek Programı ÇOGEP kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde 81 ilde yürürlüğe giren Z Kütüphane projesi ile Serinhisar ilçemizde yapımı biten ve Diyarbakır'da, zırhlı polis aracının geçişi sırasında terör örgütü mensuplarınca yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Özel Harekât Şube Müdürü Ahmet Kabukçu’nun ismi verilen Z kütüphanesi oldu. Kütüphanede incelemelerde bulunan Valimiz Hasan Karahan öğrencilere hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra geçtiğimiz aylarda Serinhisar ilçemizde gerçekleşen sel felaketi sonrası evleri kullanılmayacak hale gelen Ayşe Hanım Tahmaz’ın yenilenen evine ziyarette bulunan Sayın Valimiz bir süre aileyle muhabbet ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Valimiz, Hasan, Karahan, Kamu, Yatırımlarını, Yerinde, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı