Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 05:51 Bu haber 927 kez okundu
 
Vatan; şehit ve gazilerimizin,bizlere emanetidir
İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt, 14-20 Nisan Şehitleri Anma Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Vatan; şehit ve gazilerimizin,bizlere emanetidir

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt, 14-20 Nisan Şehitleri Anma Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Bozkurt yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

BÜYÜK TÜRK MİLLETİ

AZİZ HEMŞEHRİLERİM

Toprağı vatan yapan;Gazi ve Şehitlerimizin yiten canı,parçalanan bedeni akan kanıdır.

Şehitlerimiz ve Gazilerimiz olmasaydı bu güzel vatanımız,müstevlilerin elinde olacak ve bizde;başka milletlerin,birçok hürriyeti kısıtlı kullanabilen,İKİNCİ SINIF vatandaşı konumunda olacaktık.

Hür,her türlü  eşit haklardan yararlanan başı dik,gururlu Türk vatandaşlığımızı yaşadığımız,bu güzel VATAN;şehit ve gazilerimizin,bizlere emanetidir.

Bizler;gerek İYİ Partililer,gerekse vatanını ve milletini seven vatandaşlar olarak Şehit ve Gazilerimizin bu EMANETİNİ büyük bir özveriyle,gayretle,korumak kollamak zorundayız.Bu güzel vatanımıza,tehlike arz edecek her türlü tehtid ve harekete karşı durmanın,boynumuzun borcu olduğunu bilmeliyiz.Bizler enazından bu hususta kendimizden eminiz.

Vatanımıza sahip olmanın yanında,görevlerimizi de çok iyi biliyoruz ve gereğini de yerine getireceğimizden kimsenin endişesi olmasın.

Bu vesileyle,kanlarını ve canlarını,güzel vatanımız için seve seve veren Kahraman Şehitlerimizin emanetine,büyük bir kıskançlıkla sahip çıkacağımızı beyan ederken,Kahramanlarımıza da;gerek şahsım gerekse partim adına,sonsuz şükranlarımızı ve minnetlerimizi,hürmetle arz ederiz.

 

Hasan Hüseyin BOZKURT

DENİZLİ İYİ PARTİ İL BAŞKANI

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Vatan;, şehit, ve, gazilerimizin,bizlere, emanetidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı