Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 13:44 Bu haber 1927 kez okundu
 
Vosvos Kulübü’nden Cumhuriyet konvoyu
Cumhuriyetin 96. Yıldönümü dolayısıyla resmi tören ve etkinliklerin yanısıra sivil toplum örgütleri de farklı kutlama programları düzenledi. Bu kutlamalardan birisi de Denizli Vosvos Klübü tarafından araç konvoyu ve Çınar Meydanında vatandaşlarla buluşma şeklinde gerçekleştirildi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Vosvos Kulübü’nden Cumhuriyet konvoyu

Kutlama programı kapsamında akşam saatlerinde Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu önünde buluşan Denizli Vosvos Klübü üyeleri, araçlarına bağladıkları bayraklar eşliğinde şehir turuna çıktı. Şehir içinde uzun süre konvoy halinde dolaşan grup, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Sıra halinde yolculuk yapan Vosvosların fotoğraflarını ve videolarını çeken Denizlili vatandaşlar, alkışlar eşliğinde Vosvos severlerin sevincine ortak oldu.

Şehir turu kapsamındaki duraklama alanı olarak seçilen Çınar Meydanı’nda konaklayan Denizlili Vosvoslar, burada da büyük ilgi ve sevinçle karşılandı. Her yaştan insanın büyük sevgi gösterdiği Vosvoslara olan ilgiden dolayı çok memnun olduklarını dile getiren Denizli Vosvos Klübü Üyeleri, karşılaştıkları ilgi ve sevgiden dolayı büyük bir sevinç yaşadıklarını ifade etti. Vosvos dostları; Denizli’de, Türkiye’de ve Dünyada barışın simgesi olan Vosvosların sahipleri olarak, savaşların olmadığı mutlu bir gelecek temennisinde bulundu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Vosvos, Kulübü’nden, Cumhuriyet, konvoyu,
Yorumlar
Haber Yazılımı