Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 09:01 Bu haber 2709 kez okundu
 
Yaptığı Reçel Büyük İlgi Gördü, TV Programına Çıkıyor
Denizli’nin Çameli ilçesinde Astım ve Romatizma hastalığına şifa bulmak için 3 yıl önce yaptığı kozalak reçeli hastalığına iyi gelince yakın çevresine de dağıtan ev hanımı Ayşe Bakırtaş, geçtiğimiz haftalarda ulusal basında çıkan haberler ve yoğun ilgi üzerine seri üretime geçti. Bakırtaş’ın üretimi şimdide tv kanalında yayınlanacak.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Yaptığı Reçel Büyük İlgi Gördü, TV Programına Çıkıyor

Çam kozalağından elde ettiği reçeli komşularının çocuklarına da veren ve onların da sağlıklarına olumlu etki yaptığını gören girişimci Ayşe Bakırtaş, reçelin seri üretimine geçti. Reçelinin tanıtımı için sosyal medyada ve Basında ilgi gören reçelden şifa bulan başta komşuları ve yakın çevresi olmak üzere bayan arkadaşları da destek verdi. Reçeli büyük ilgi gören Bakırtaş bugün saat 15:00’de Show TV ekranlarında Zahide Yetiş’in programına katılacak

FAYDALARI SAYMAKLA BİTMİYOR

”Zaten çam kozalağının faydaları biliniyordu. Ben sadece en doğalını, şurup gibi olanını elde etmeyi başardım. Çok zahmetli bir iş ve biz ailecek bunu başardık” dedi. Kozalak reçeli başta astım olmak üzere birçok akciğer hastalığına iyi geliyor. Metabolizmayı düzenliyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Küçükten büyüğe herkes bu reçeli güvenli şekilde tüketebilir. Sağlıklı olduğunu biliyorum. Kozalak reçelinin de içerisinde hiçbir katkı maddesi yok, hiçbir koruyucu yok, hiçbir gıda takviyesi yok. kendime ait bazı baharatlar kullanıyorum. Elimden geldiği kadar bunların faydalarını duyurmaya çalışıyorum.” dedi.

”Memleketimizde her şey var. Özellikle Çameli için her şey doğal” diyen Bakırtaş, ”Çameli’de şunu gördüm ki kuru toprağa ot dikseniz çok yararlı, çok faydalı. Doğal yaşama da faydalarına da inanıyorum. Araştırmalarım sonucunda da bunu görüyorum. İnşallah, uzun ve sağlıklı yaşamanın şehri Çameli’de doğal ve sağlıklı yaşamanın adresi olacağız. Kozalak reçelinin daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Bu konuda bana katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Reçelimi alıp kullanan, bana dua eden en basitinden çocukları için dua edenlerden Allah razı olsun hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Yaptığı, Reçel, Büyük, İlgi, Gördü,, TV, Programına, Çıkıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı