Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 13:50 Bu haber 3654 kez okundu
 
Zümrütevler Ortaokulu’ndan Yemen’e Yardım Eli
Sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettiren Zümrütevler Ortaokulu, bu kez Yemen için harekete geçti. Okulda düzenlenen kampanyayla toplanan 7000 TL Yemen’e Umut Ol’ kampanya hesabına yatırıldı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Zümrütevler Ortaokulu’ndan Yemen’e Yardım Eli

Zümrütevler Ortaokulu tarafından düzenlenen “Yemen’e Yardım Eli  Projesi”nin sonunda yapılan törene İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Etiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Okul Müdürü Mehmet Vaybil, ile öğretmenler, öğrenciler  katıldı.

İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Etiz, öğrenci ve öğretmenlere bu anlamlı proje için teşekkür ederken , toplanan yardımların en kısa sürede yerine ulaştırılacağını söyledi. 

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan ise Zümrütevler Ortaokulu öğrencilerinin çok önemli bir sosyal sorumluluk örneği ortaya koyduklarını belirterek, bunun örnek olmasını diledi. 

Törende davetlilere seslenen Okul Müdürü Mehmet Vaybil, böyle anlamlı bir kampanyaya imza atan öğrencileri ile projenin yürütülmesini sağlayan öğretmenlere teşekkür etti. Tören sonunda kampanyanın yürütülmesinde emeği geçen öğrencilere teşekkür belgesi verildi.

 

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Zümrütevler, Ortaokulu’ndan, Yemen’e, Yardım, Eli,
Yorumlar
Haber Yazılımı