Beyağaç BelediyeBaşkanı Mustafa AKÇAY''Rızkını Alınteriyle, Emeğiyle Kazanan, Ülkemizin Kalkınmasında Büyük Katkı Sahibi Olan Bütün İşçi ve Emekçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun''dedi.
BAŞKAN AKÇAY'DAN 1 MAYIS MESAJI
![BAŞKAN AKÇAY'DAN 1 MAYIS MESAJI](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2023/05/baskan-akcaydan-1-mayis-mesaji-1682931756.webp)
Beyağaç BelediyeBaşkanı Mustafa AKÇAY''Rızkını Alınteriyle, Emeğiyle Kazanan, Ülkemizin Kalkınmasında Büyük Katkı Sahibi Olan Bütün İşçi ve Emekçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun''dedi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın