Ramazan ayının her anının kalplerde saklandığını belirten Arslan, “Ramazan ayının bitişiyle birlikte, onun bıraktığı manevi mirası yıl boyunca yaşatma ve gelecek Ramazanlara erişmek ümidiyle, Elveda Ey Şehr-i Ramazan, seneye sağlık, huzur ve bereketle tekrar kavuşmak duasıyla. Bizleri Ramazan Bayramı'na eriştiren Rabbimize hamd olsun. Ramazan Bayramımız mübarek olsun” dedi.
Başkan Cengiz Arslan’dan bayram mesajı
![Başkan Cengiz Arslan’dan bayram mesajı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2024/04/baskan-cengiz-arslandan-bayram-mesaji-1712671145.webp)
Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan bayram mesajı yayımladı.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Başka haber bulunmuyor!
Yorum Yazın