Yılmaz''Alemlere rahmet olan Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif buyurdukları bu mübarek günün, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun''dedi.
Çardak Belediye Başkanı Hüsnü YILMAZ Mevlid Kandili Mesajı
![Çardak Belediye Başkanı Hüsnü YILMAZ Mevlid Kandili Mesajı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2023/09/cardak-belediye-baskani-husnu-yilmaz-mevlid-kandili-mesaji-1695719287.webp)
Yılmaz''Alemlere rahmet olan Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif buyurdukları bu mübarek günün, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun''dedi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın